Webgune honek cookieak erabiltzen ditu, propioak eta hirugarrenenak, zure nabigazioa optimizatu, zure nahietara egokitu eta analisi-lanak egiteko. Nabigatzen jarraituz gero, gure Cookieei buruzko politika onartzen duzu.

Udalbatza Udal batzordeak

ARGIBIDE BATZORDE IRAUNKORRAK

2019-2023 legegintzaldia (2020ko apirilean aldatuak)

 

01 KONTUEN BATZORDEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)

Batzordeburua:

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Gonzalo Fuentes Urriza (Navarra Suma)
  • Marta Azcona Muneta (Navarra Suma)
  • Edurne Ruiz Armendáriza (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Jorge Crespo Ganuza (no adscrito)

 

02 LANGILEAK ETA HERRITARREN SEGURTASUNA BATZORDEA

Batzordeburua:

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Santos Mauleón Urra (Navarra Suma)
  • Gonzalo Fuentes Urriza (Navarra Suma)
  • Regino Etxabe Díaz (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Jorge Crespo Ganuza (no adscrito)

 

03 GAZTERIA ETA SOLIDARITATEA

Batzordeburua:

  • Jorge Crespo Ganuza (no adscrito)

Batzordekideak:

  • Marta Azcona Muneta (Navarra Suma)
  • Gonzalo Fuentes Urriza (Navarra Suma)
  • Edurne Ruiz Armendariz (EH Bildu)
  • José Miguel Pérez de Eulate Bermejo (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

04 KIROLA ETA JARDUERA FISIKOA

Batzordeburua:

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Marta Azcona Muneta (Navarra Suma)
  • Cristina Pérez González (Navarra Suma)
  • Unai Errazkin Peña (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Magdalena Hernández Salazar (no adscrita)

 

05 HIRIGINTZA ETA PROIEKTU ESTRATEGIKOAK

Batzordeburua:

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)               

Batzordekideak:

  • Ana Duarte Morentin (Navarra Suma)
  • Marta Ruiz de Alda Parla (Navarra Suma)
  • Edurne Ruiz Armendariz (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Magdalena Hernández Salazar (no adscrita)

 

06 ESKUBIDE SOZIALAK

Batzordeburua:

  • Edurne Ruiz Armendáriz (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Santos Mauleón Urra (Navarra Suma)
  • Francisco Javier del Cazo Cativiela (Navarra Suma)
  • José Miguel Pérez de Eulate Bermejo (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Madgalena Hernández Salazar (no adscrita)

 

07 GARAPEN EKONOMIKOA ETA ENPRESARIALA

Batzordeburua:

  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

Batzordekideak:

  • Gonzalo Fuentes Urriza (Navarra Suma)
  • Cristina Pérez González (Navarra Suma)
  • Regino Etxabe Díaz (EH Bildu)
  • José Miguel Pérez de Eulate Bermejo (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Magdalena Hernández Salazar (no adscrita)

 

08 BERDINTASUNA

Batzordeburua:

  • Magdalena Hernández Salazar (no adscrita)                  

Batzordekideak:

  • Marta Azcona Muneta (Navarra Suma)
  • Cristina Pérez González (Navarra Suma)
  • Edurne Ruiz Armendariz (EH Bildu)
  • Maider Barbarin Pérez de Viñaspre (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

09 ENPLEGU POLITIKAK

Batzordeburua:

  • Magdalena Hernández Salazar (no adscrita)                  

Batzordekideak:

  • Francisco Javier del Cazo Cativiela (Navarra Suma)
  • Santos Mauleón Urra (Navarra Suma)
  • José Miguel Pérez de Eulate Bermejo (EH Bildu)
  • Edurne Ruiz Armendariz (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

10 KULTURA ETA ONDAREA

Batzordeburua:

  • Regino Etxabe Díaz (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Ana Duarte Morentin (Navarra Suma)
  • Cristina Pérez González (Navarra Suma)
  • Maider Barbarin Pérez de Viñaspre (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Magdalena Hernández Salazar (no adscrita)

 

11 EUSKARA

Batzordeburua:

  • Unai Errazkin Peña (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Gonzalo Fuentes Urriza (Navara Suma)
  • Ana Duarte Morentin (Navarra Suma)
  • Regino Etxabe Díaz (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Jorge Crespo Ganuza (no adscrito)

 

12 ZERBITZUAK

Batzordeburua:

  • Jorge Crespo Ganuza (no adscrito)

Batzordekideak:

  • Ana Duarte Morentin (Navarra Suma)
  • Marta Ruiz de Alda Parla (Navarra Suma)
  • Unai Errazkin Peña (EH Bildu)
  • Maider Barbarin Pérez de Viñaspre (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

13 HEZKUNTZA

Batzordeburua:

  • Maider Barbarin Pérez de Viñaspre (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Francisco Javier del Cazo Cativiela (Navarra Suma)
  • Marta Ruiz de Alda Parla (Navarra Suma)
  • Unai Errazkin Peña (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Magdalena Hernández Salazar (no adscrita)

 

14 LANDA GAREAPENA ETA INGURUMENA

Batzordeburua:

  • José Miguel Pérez de Eulate Bermejo (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Cristina Pérez González (Navarra Suma)
  • Marta Ruiz de Alda Parla (Navarra Suma)
  • Regino Etxabe Díaz (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Jorge Crespo Ganuza (no adscrito)

 

15 HERRITARREKIKO HARREMANAK

Batzordeburua:

  • Unai Errazkin Peña (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Santos Mauleón Urra (Navara Suma)
  • Francisco Javier del Cazo Cativiela (Navarra Suma)
  • Maider Barbarin Pérez de Viñaspre (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Jorge Crespo Ganuza (no adscrito)