Webgune honek cookieak erabiltzen ditu, propioak eta hirugarrenenak, zure nabigazioa optimizatu, zure nahietara egokitu eta analisi-lanak egiteko. Nabigatzen jarraituz gero, gure Cookieei buruzko politika onartzen duzu.

Kide anitzeko organoak

1.- Julian Romano Musika Eskolako Patronatua

  • Maider Barbarin Pérez de Viñaspre (EH Bildu)
  • Francisco Javier del Cazo Cativiela (Navarra Suma)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

2.- “Jumelage” Donibane Garazi

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)
  • Regino Etxabe Díaz (EH Bildu)
  • Marta Ruiz de Alda Parla (Navarra Suma)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

3.- Estellerriko Partzuergo Turistikoa

  • Navarra Suma. Cristina Pérez González
  • EH Bildu. José Miguel Pérez de Eulate Bermejo
  • PSN-PSOE. Ibai Crespo Luna
  • Geroa Bai. Pablo Ezcurra Fernández

 

4.- Jurramendiko Mankomunitatea

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Jorge Crespo Ganuza (ez atxikia)
  • Magdalena Hernández Salazar (ez atxikia)

 

5.- Los Llanos Kulturagunearen jarraipen batzordea

Batzordeburua: Regino Etxabe Díaz (EH Bildu)

  • Ana Duarte Morentin (Navarra Suma)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Udalaren kontu-hartzailea.
  • Idazkaria edo bera eskuordetutako funtzionarioa.

 

6.- Oncineda Gazte Aterpetxearen jarraipen Batzordea

Batzordeburua: Edurne Ruiz Armendáriz (EH Bildu)

  • Marta Azcona Muneta (Navarra Suma)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Udalaren kontu-hartzailea.
  • Idazkaria edo bera eskuordetutako funtzionarioa.

 

7.- Udal Aterpetxeko jarraipen batzordea

Batzordeburua: Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

  • Santos Mauleón Urra (Navarra Suma)
  • Regino Etxabe Díaz (EH Bildu)
  • Ibai Crespo Luna (PSN-PSOE)
  • Jorge Crespo Ganuza (ez atxikia)

 

8.- Udal Kiroldegiko jarraipen batzordea

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)
  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)
  • Jorge Crespo Ganuza (ez atxikia)
  • Idazkaria edo bera eskuordetutako funtzionarioa.

 

9.- Udal Lurpeko Aparkalekuko jarraipen batzordea

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)
  • Udalaren kontu-hartzailea.

 

10.- Fundazioa I+D Automozioa eta Mekatronika (NAITEC)

  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

11.- Oinarrizko Gizarte Zerbitzuaren egoitzako Jarraipen Batzordea

  • Edurne Ruiz Armendáriz (EH Bildu)

 

12.- Nafarroako Toki Entitateen Jasangarritasunerako Sarea Elkartea

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)

 

13.- Erdi Aroko Hiri eta Hiribilduaren Sarea

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)
  • Regino Etxabe Díaz (EH Bildu)

 

14.- Festa eta Birsortze Historikoen Espainiako Elkartea

  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

15.- Estella-Lizarrako Garapen Sozioekonomikoa Kudeatzeko Udalerrian Sozietate Anonimoa (GEDEMELSA)

Batzordeburua:

Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

Batzar Nagusia:

Udalbatzaren 17 kideak.

 

16.- Judutegietako Sarea

  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

17.- TEDER elkartea- Vasco Navarro Trenbide berdearen elkartea

  • Koldo Leoz Garciandia (EH Bildu)

 

18.- L’Urederra Patronatoa Fundazioa

  • Pablo Ezcurra Fernández (Geroa Bai)

 

19.- Asociación Navarra de Informática Municipal SA (ANIMSA)

  • Unai Errazkin Peña (EH Bildu)